www rubinet pl
Mieszkania – “Ogrody Naramowickie”

Mieszkania – “Ogrody Naramowickie”

Na drugą połowę 2012 roku planowane jest oddanie do użytkowania mieszkań z I etapu zespołu budynków realizowanych przez firmę Konimpex-Invest na poznańskich Naramowicach. Zespół budynków, nazwany przez dewelopera „Ogrody Naramowickie – część B”, to kontynuacja zabudowy zrealizowanej już przez niego inwestycji „Ogrody Naramowickie – część A”. Nowy zespół powstaje tuż obok części A, przy ul. Jasna Rola, tuż obok wspaniałych terenów rekreacyjnych rezerwatu Żurawiniec.

We wszystkich zaprojektowanych budynkach znajdzie się 355 mieszkań, z których w pierwszym etapie zrealizowanych zostanie 121. Wybierać będzie można spośród jedno, dwu, trzy i czteropokojowych lokali mieszkalnych o najróżniejszych metrażach. Deweloper poskreśla, iż wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z niezwykłą starannością, by zapewnić przyszłym mieszkańcom możliwość dobrego zaaranżowania przestrzeni.

Budynki zostaną wyposażone w windy, a do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie podziemna hala parkingowa. Dla dzieci zaplanowano place zabaw zlokalizowane na terenie osiedla. Cena wszystkich mieszkań realizowanych w I etapie wynosi 5.800zł brutto za 1m2.

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Related Posts