Budownictwo
Nowoczesne mieszkania – Słoneczne Przedmieście

Nowoczesne mieszkania – Słoneczne Przedmieście

Deweloperzy prześcigają się w oferowaniu rozwiązań, które przyciągną klientów do realizowanych przez nich inwestycji. Ciekawą propozycję przygotował dla swoich klientów Partner Developer, realizujący obecnie osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych „Słoneczne Przedmieście” w Siekierkach Wielkich – miejscowości oddalonej 18km od centrum Poznania. Deweloper zapewnia, że układ komunikacyjny zapewnia kilka dobrych dróg dojazdowych do aglomeracji poznańskiej. Łącznie na osiedlu znajdzie się 51 domów, a których pierwsze 17 jest już niemal gotowe do zamieszkania.

Ciekawym rozwiązaniem, o którym wspomniano, jest oferowanie klientom możliwości wykończenia domu w trzech standardach: „deweloperskim”, „deweloperskim plus” i „deweloperskim minus”. Pierwszy obejmuje wykonanie ścian działowych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i elektrycznej, okablowanie, możliwość zamontowania centralnego odkurzacza, grzejniki, czy rolety zewnętrzne. Takie wnętrze przygotowane jest do realizowania dalszych prac wykończeniowych, takich jak wyposażenie łazienek, montaż okładzin podłogowych, wewnętrznej stolarki drzwiowej i malowanie ścian.

W standardzie „deweloperskim plus” zaoferowano klientom takie nowoczesne rozwiązania, jak system automatycznego sterowania ogrzewaniem; system automatycznego sterowania oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym; system alarmowy wraz z autoamtyczną obsługą rolet okiennych; system centralnego odkurzania; system chłodzenia i klimatyzacji pomieszczeń; system nawadniania ogrodu i inne. Standard „deweloperski minus” został zaś zaproponowany dla tych klientów, którzy mają własne wizje aranżacji pomieszczeń. Zakres prac w tym standardzie ustalany jest z klientem indywidualnie.

https://fiter.pl/

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Related Posts