Architektura
Sky Tower we Wrocławiu.

Sky Tower we Wrocławiu.

Wrocławski Sky Tower to jedna z najciekawszych i zarazem najbardziej ekskluzywnych inwestycji na polskim rynku nieruchomości. Budowa obiektu rozpoczęła się w marcu 2008 roku, a inwestorem jest spółka LC Corp Sky Tower Sp. z o.o. Obiekt jest najwyższym w kraju kompleksem budowlanym, a wyposażony został, obok apartamentów, biur i miejsc parkingowych, również w galerię handlową, klub fitness, centrum medyczne, SPA, basen i przedszkole. Deweloper opisuje swoją inwestycję jako „miasto w mieście”.

Apartamenty zlokalizowane w budynku zostaną wykończone „pod klucz”, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Klienci mogą wybrać jedną z kilku wersji kolorystycznych oraz rodzajów materiałów, mając jednak stałą możliwość wprowadzania na bieżąco zmian. Mieszkania wyposażone będą w meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, zabudowę wnęk, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, posiadać będą drewniane podłogi, system klimatyzacji, rolety i oświetlenie. W każdym apartamencie zainstalowany zostanie system zarządzania zapewniający dostęp do internetu, telefonu i telewizji, jak również obsługujący klimatyzację i oświetlenie.

Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie kompleksowa oferta sportowo – rekreacyjna, jak również profesjonalne centrum medyczne. W obiekcie znajdzie się miejsce dla restauracji, bawialni dla dzieci, przedszkola, saloniku prasowego i wielu innych niezbędnych punktów usługowych, takich jak salony fryzjerskie, studio fotograficzne, pralnia i prasowalnia. Kompleks będzie jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów we Wrocławiu.

https://plejor.pl/

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Related Posts