Rubinet
Sprzedaż mieszkania z rocznika 2009 w promocji.

Sprzedaż mieszkania z rocznika 2009 w promocji.

Wrocławski deweloper, realizujący swoje inwestycje na terenie całego kraju, ogłasza na swojej stronie internetowej www.gant.pl promocję mieszkań z rocznika 2009. Do końca grudnia można więc nabyć mieszkanie w jednym z czterech miast: Poznaniu, Opolu, Gdańsku i Krakowie. Promocja obejmuje rabaty sięgające aż 19% pierwotnej ceny, najniższe możliwe do uzyskania ceny wynosić więc będą 3.999zł za 1 m2.

W każdym z wymienionych miast promocja obejmuje kilka mieszkań – w Poznaniu są to mieszkania z realizowanej przy ul. Karpia inwestycji obejmującej w I etapie 222 mieszkania w kompleksie dwóch pięciokondygnacyjnych budynków. Do promocji deweloper zakwalifikował 8 mieszkań o metrażach wahających się od 42m2 do 67m2. Najtańsze mieszkanie można kupić w promocji już za nieco ponad 213.000,-zł.

Gant rozpoczął już realizowanie drugiego etapu inwestycji przy ul. Karpia, natomiast mieszkania z tego etapu nie trafiły jeszcze do sprzedaży. Mieszkania z pierwszego etapu są wciąż jeszcze dostępne w sprzedaży.

https://prezenciory.pl/

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Related Posts